Antykwariat Abecadło

Antykwariat Abecadło znajduje się w miejscu dawnej apteki Pod Aniołem Stróżem, przy ul. Kościuszki 18, w pobliżu Skweru Lajkonika Zwierzynieckiego, przystanku Jubilat, Wawelu i Bulwaru Rodła nad rzeką Wisłą w Krakowie. Jego unikatowe wnętrze tworzy zabytkowe umeblowanie apteczne z 1899 roku, które z odwagą i poświęceniem udało się uratować i przywrócić dla wszystkich mieszkańców i gości z Polski i z całego świata, którzy odwiedzają to miejsce.

Dziś leki oraz inne preparaty apteczne zastąpiła wielotysięczna oferta różnorodnych książek, bajek, komiksów, czasopism, grafik, plakatów, pocztówek, fotografii, map, druków i dokumentów, a nawet płyt winylowych, CD i kaset video. Można delektować się w Abecadle pyszną kawą i herbatą w zabytkowym wnętrzu, a także w ogrodzie – w otoczeniu pięknego pomnika przyrody, niezwykłego i dostojnego klonu. Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych i dawnych, zabytkowych książek, ale także mini-kawiarnia i miejsce wystaw, koncertów, spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

W antykwariacie regularnie odbywają się spotkania Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych, pokazy muzyki na żywo, wystawy fotografii czy lekcje jogi, tańca i różnych technik rozwijających uważność i świadomość! Jednak przede wszystkim naszym celem jest ratowanie książek, które oddajemy w dobre ręce, dzięki czemu nadajemy im nowe życie. To praca i misja wszystkich osób współtworzących i przybywających do Antykwariatu Abecadło.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

tel. 668013400
kosciuszki@abecadlo.org
www.abecadlo.org
Zobacz na Facebooku

Różnorodna tematycznie, wielotysięczna oferta kupna i sprzedaży używanych i dawnych książek, bajek, komiksów, czasopism, grafik, plakatów, pocztówek, fotografii, różnych druków, a także m.in. płyt winylowych, CD i kaset video.

Katalog dostępny na stronie www.abecadlo.org oraz na Allegro użytkownik-sprzedawca: abecadlo22

Wysyłka: Paczkomat, kurier, Orlen Paczka, Poczta Polska
Koszty wysyłki: od 5,90 zł do 20 zł

Antykwariat Abecadło

Kraków, Tadeusza Kościuszki 18

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 11:00 - 17:00

www.abecadlo.org