KNIŻKA.PL

KNIŻKA.PL to kameralna i jedyna w swoim rodzaju rosyjska księgarnia mieszcząca się w samym sercu Krakowa przy ulicy Dietla 63. Oferuje rosyjskojęzyczną literaturę piękną oraz fachową, podręczniki do nauki języków, książki kucharskie, karteczki oraz kolorowanki dla dzieci, a także rozmaite gry edukacyjne.   

Obecnie może się poszczycić asortymentem ponad 6000 rosyjskojęzycznych tytułów literatury współczesnej, klasyki rosyjskiej i światowej dla dorosłych, dzieci i młodzieży (proza, poezja, komiksy, albumy, reportaże, kryminały), a także bogatą ofertą publikacji specjalistycznych z dziedziny psychologii, biznesu, marketingu, zarządzania oraz ekonomii i finansów. Ponadto można tu znaleźć elementarze, zeszyty ćwiczeń, słowniki i podręczniki do nauki języków: rosyjskiego jako obcego, angielskiego, włoskiego i in., a także podręczniki i samouczki dla osób rosyjskojęzycznych do nauki języka polskiego.

Krótko mówiąc, w KNIŻKA.PL każdy miłośnik języka rosyjskiego znajdzie coś dla siebie, jak i na wymarzony, oryginalny prezent.

Warto podkreślić, że KNIŻKA.PL w trosce o satysfakcję swoich klientów co tydzień poszerza swoją ofertę o nowości pojawiające się na rynku wydawniczym oraz sprowadza książki na specjalne zamówienie – złożone „na miejscu” lub on line.  

Co szczególnie cenne i wygodne to to, że pracownicy księgarni chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat asortymentu i służą fachową radą przy wyborze.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

tel. 534 762 062
shop@knizka.pl

Zobacz na Facebooku

Pełna baza książek dostępna na stronie www.knizka.pl . Wszystkie dostępne towary wysyłamy w ciągu 24 godzin. Jest też możliwość sprowadzenia książek na zamówienie. Wysyłamy w całej Polsce i UE. Koszty wysyłki: od 9 zł (InPost Paczkomaty, Kurier, Paczka w Ruchu), powyżej 150 zł przesyłka gratis (Paczka w Ruchu).

KNIŻKA.PL

Józefa Dietla 63/1, Kraków, Polska

Poniedziałek - Wtorek: 11.00-18.00
Sobota: 11.00-17.00

knizka.pl