Księgarnia Akademicka

Księgarnia Akademicka została założona w 1992 roku i działa w środowisku uniwersyteckim Krakowa jako wydawnictwo oraz księgarnia naukowa. Swoją działalność prowadzi przy ulicy św. Anny 6 oraz w sklepie internetowym. Asortyment sprzedawanych w księgarni książek odzwierciedla mozaikę wydawniczą Uniwersytetu Jagiellońskiego (m.in. Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych Universitas, Zakład Wydawniczy Nomos, Musica Iagellonica, Historia Iagellonica, Societas Vistulana, Collegium Collumbinum oraz publikacje poszczególnych wydziałów i instytutów uniwersyteckich), a także przedstawia ciekawe propozycje z rynku książki naukowej w kraju.

Księgarnia może poszczycić się szerokimi kontaktami, które umożliwiają sprowadzenie tytułów niedostępnych w innych księgarniach w Krakowie oraz w Polsce. Atutem księgarni jest możliwość zamówienia przez klienta trudno osiągalnych w innych okolicznościach tytułów.

Jako księgarnia zlokalizowana w centrum Uniwersytetu Jagiellońskiego księgarnia zaopatruje zwłaszcza pracowników naukowych oraz studentów, którzy mogą liczyć (po okazaniu legitymacji) na 10 % rabatu na cały asortyment księgarni. Taki sam rabat przysługuje wszystkim klientom na zakup książek z oferty wydawnictwa.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

tel. 12 431-27-43
akademicka@akademicka.pl
www.akademicka.pl

Księgarnia Akademicka Sp. z o.o. została założona w 1992 roku i prowadzi działalność w środowisku naukowym Krakowa jako księgarnia specjalistyczna z dziedziny szeroko pojętej humanistyki i nauk społecznych oraz wydawnictwo o podobnym profilu.

Wysyłka: poczta, kurier Inpost
Koszty wysyłki: 11-20 zł

Księgarnia Akademicka

Kraków, Św. Anny 6

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00

https://akademicka.com.pl/