Szafa Pełna Książek

Księgarnia/Antykwariat „Szafa Pełna Książek” została otwarta w listopadzie 2015 roku i była spełnieniem marzeń historyka, który miłuje książki ponad wszystko. Samo miejsce jest niezwykłe, mieści się w malowniczym Podgórzu, w budynku ZBK, w którym kiedyś swoją siedzibę miała fabryka czekolady. Szafa Pełna Książek to księgarnia o profilu historycznym, w której znaleźć można zarówno nowości wydawnicze, ale również wydane ponad sto lat temu perełki.

W chwili obecnej Szafa Pełna Książek to około 50 000 tytułów nowych i używanych, a zapach starych książek i świeżo mielonej kawy tworzy wyjątkowy klimat. Na ponad 100 m² znajdą Państwo prozę, poezję, klasykę, thrillery, sensację, reportaż, cracoviany, książki kucharskie, poradniki, książki o filmie i teatrze oraz wiele, wiele innych. W antykwariacie szeroko reprezentowane jest dział religia, klasyka, proza polska i zagraniczna, ale również medycyna, informatyka, filozofia, literaturoznawstwo, sztuka, architektura, podróże i albumy. W dziale językowym prezentujemy książki w językach: angielskim, francuski, niemieckim, norweskim i mnóstwo innych.

Szafa Pełna Książek jest miejscem spotkań osób zainteresowanych i kochających książki, ale również miejsce, w którym próbujemy zaszczepić miłość do książek i historii poprzez spotkania z autorami, wystawy oraz liczne przedsięwzięcia kulturalne.

Serdecznie Państwa zapraszamy na Krakusa 7 w Krakowie.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

tel. 510 214 979
szafapelnaksiazek@gmail.com
szafapelnaksiazek.pl

Rodzinna księgarnia i antykwariat. W naszej ofercie tysiące książek i archiwaliów, nowych i używanych, z wszystkich dziedzin.

Szafa Pełna Książek

Kraków, Krakusa 7

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00

Facebook: Szafa Pełna Książek