American Bookstore

American Bookstore to księgarnia amerykańska, w której zakupisz publikacje w języku angielskim. Oferuje swoim klientom książki o szerokim wachlarzu tematycznym różnych wydawnictw zarówno angielskich jak i amerykańskich. W ostatnich piętnastu latach księgarnia uruchomiła siedem wygodnych punktów sprzedaży w Warszawie, w Konstancinie Jez. pod Warszawą oraz tę właśnie księgarnię w Krakowie.

Księgarnia Amerykańska oferuje książki anglojęzyczne z różnego zakresu. Posiada znaczącą selekcję współczesnej i klasycznej literatury światowej, dużą selekcję książek z dziedziny historii, polityki, psychologii i socjologii, filmu, teatru, fotografii, sztuki, architektury, jak również dużą selekcję słowników i wydań encyklopedycznych. Bogata oferta przewodników turystycznych, rozmówek oraz anglojęzycznych słowników z większością możliwych języków świata pomoże Wam poznać i zrozumieć kulturę, język i obyczaje praktycznie każdego zakątka świata. Znajdziecie tu książki z dziedziny biznesu, marketingu, zarządzania, ekonomii i finansów. Dotychczasowi klienci potwierdzają przydatność tygodników i miesięczników na temat polskiego prawa oraz bieżących wydarzeń w Polsce wydawanych w języku angielskim. Wyjątkowa kolekcja Poloników i Judaików przybliży Wam historię, zwyczaje i literaturę tych dwóch kultur tłumaczoną na język angielski. W księgarni oferowane są również profesjonalne książki naukowe z dziedziny nauk ścisłych i humanistycznych, medycyny, architektury, sztuki i fotografii.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ!

tel. 795207825
info@americanbookstore.pl
www.americanbookstore.pl

American Bookstore to księgarnia amerykańska w której zakupisz publikacje w języku angielskim. Oferuje swoim klientom książki o szerokim wachlarzu tematycznym, różnych wydawnictw, zarówno angielskich jak i amerykańskich. Posiada znaczącą selekcję współczesnej i klasycznej literatury światowej, duży wybór książek z dziedziny historii, polityki, psychologii i socjologii, biznesu, marketingu, zarządzania, ekonomii i finansów.

Wysyłka: Paczkomaty In Post, Paczka w Ruchu

American Bookstore

Kraków, Sławkowska 24a

Poniedziałek - Piątek: 11:00-19:00

www.americanbookstore.pl